Ruime landelijke nieuwbouwwoning (568 m²) op centrale ligging nabij centrum Zedelgem
ZedelgemBrugsestraat 304 lot 2Over deze eigendom
Langs de Brugsestraat ter hoogte van nummer 304 vinden we 2 ruime percelen bouwgrond bestemd voor halfopen bebouwingen. De percelen bieden niet alleen voldoende ruimte voor je ideale woning met perceeloppervlaktes van 563 m² tot 568 m², maar zijn daarnaast ook volledig zuidelijk georiënteerd. Eveneens zijn de percelen ook strategisch gelegen nabij diverse invalswegen (vlotte verbinding naar Brugge, Torhout, Aartrijke, ...) en vlak bij het centrum van Zedelgem met alle nodige voorzieningen zoals winkels, lokale handelaars, openbaar vervoer, ...
Deze halfopen bebouwingen met lotnummer 2 ligt op een perceel van 568 m². Deze woning bestaat op de gelijkvloerse verdieping uit een ruime inkomhal met apart toilet. Een leefruimte met open ingerichte keuken die uitkijk biedt op de zuidelijk georiënteerde tuin met aansluitend een bureauruimte en een was-en bergruimte. Op de eerste verdieping bevinden er zich nog 3 ruime slaapkamers, waarvan 1 met dressing, een nachthal met apart toilet en een ruime badkamer die plaats kan bieden aan een douche, bad en dubbele lavabo. Tot slot is er nog een ruime zolder aanwezig, ideaal als extra bergruimte of verdere inrichting naar wens. (Gvg, Wg, Gmo, Gvkr, Vv) ~ E-peil: max E30
Elke woning beschikt over een private tuin en wordt afgewerkt met duurzame en energiezuinige technieken, conform de nieuwste normen.
Dit project biedt u nu de kans om te wonen in een nieuwe, stijlvolle woning die u binnen de voorziene afwerkingsbudgetten naar eigen smaak kan personaliseren.
Voor meer uitleg maken wij graag met u een afspraak voor een persoonlijk gesprek!
Tot binnenkort? Residentie Vastgoed
Jouw adviseur
Jonas Schaep
Algemene info
| Adres: | Brugsestraat 304/lot 2 Zedelgem |
| Referentie: | OU28797 - lot 2 |
| Vraagprijs: | € 479.250 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij oplevering |
| Perceeloppervlakte: | 568 m² |
| Perceelbreedte: | 11 m |
| Perceeldiepte: | 51,52 m |
| Bebouwde opp.: | 78 m² |
| Bewoonbare opp.: | 150 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2026 |
| Gevelbreedte: | 6,5 m |
| Bouwlagen: | 1 |
Indeling
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Bureau: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Zolder: | Ja |
| Wasplaats: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Zuid |
| Parking: | 2 |
| Parking Types: | Privé |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Draai-/kiepramen, PVC |
| Dak: | Zadeldak |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Superisolerend |
| Verwarming: | Vloerverw. geheel, Warmtepomp |
| Verwarmd water: | Warmtepomp |
| Isolatie: | Volledig geïsoleerd |
| Zonnepanelen: | Ja |
Wettelijke gegevens
| Kadastrale Oppervlakte: | 568 m² |
| EPC E-peil: | 30,00 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Neen |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Ja |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |