Over deze eigendom
Dit appartement bevat een inkomhal met trap naar boven. Op de eerste verdieping is een ruime living met eetruimte aanwezig met aansluitend de keuken. Hiernaast zijn er twee slaapkamers, apart toilet en kleine berging aanwezig. Op de eerste verdieping is een derde kamer aanwezig die toegang biedt tot de zolderverdieping. De zolderverdieping is ingedeeld in een ruime kamer met aansluitend een dressing, kamer met douche en kamer met lavabo. De zolderverdieping biedt ook en ruimte om spullen in op te slaan. Vanaf de eerste verdieping is er toegang tot het ruimte terras achteraan het appartement.
Centrale verwarming op aardgas - Huurprijs: €1.095,00/ maand - Geen gemeenschappelijke kost - Geen lift - EPC: 462 kWh/ (m² jaar) - label E - Ref. OU28890
Jouw adviseur
Luna Desmedt
Algemene info
| Adres: | Gistelsesteenweg 113 Westkerke |
| Referentie: | OU28890 |
| Prijs: | € 1.095/maand |
| Type: | Duplex |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Algemene staat: | Normaal |
Indeling
| Slaapkamers: | 3 (15 m², 16 m², 31 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | 43 m² |
| Keuken: | 13 m² |
| Terras: | 61 m² |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | Draai-/kiepramen, Hout, Aluminium |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Condensatieketel, Aardgas |
| Internet: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Parlofoon: | Ja |
Wettelijke gegevens
| EPC Certificaat Nr.: | 20260507-0003864405-RES-1 |
| EPC Index: | E |
| Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen | |
| Totaal verbruik: | 462,00KWh/jaar |
| EPC Opmaakdatum: | 7/05/2026 |
| EPC Geldig tot: | 7/05/2036 |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |