Rustig gelegen appartement met 2 slaapkamers en garage te Westkerke
Helaas, dit eigendom is verhuurd!
Indien u interesse heeft in een gelijkaardig pand, schrijf u dan in op onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van ons recentste aanbod.
Schrijf u inOver deze eigendom
Rustig gelegen appartement met 2 slaapkamers en garage te Westkerke. Dit appartement is ingericht met leefruimte met open keuken, ingericht met kookplaat, dampkap, spoelbak, combi-oven en koelkast. Verder beschikt het appartement over een apart toilet met lavabo, 2 slaapkamers, klein balkon en badkamer met lavabo en bad met douchemogelijkheid. Op het gelijkvloers is er een private garage met berging en koer.
Inpandige garage inbegrepen in huurprijs. Maandelijkse huurprijs: €590,00 euro. Geen gemeenschappelijke kosten. Beschikbaar vanaf 15/10/2025. EPC: 194 kWh/m² jaar. Ref: OU28020
Algemene info
| Adres: | Blekerijstraat 1-A/2 Westkerke |
| Referentie: | OU28020 |
| Prijs: | Verhuurd |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Ligging: | In centrum, Aan rustige weg, Gemeente |
| Bewoonbare opp.: | 57 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2000 |
| Op verdieping: | 1 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja, Woonkamer |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Garage: | 1 |
| Parking Types: | Privé |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Elektriciteit |
| Verwarmd water: | Elektrische boiler |
| Internet: | Ja |
| Kabel: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Domotica: | Ja |
| Parlofoon: | Ja |
Wettelijke gegevens
| EPC Certificaat Nr.: | 20240519-0003251678-RES-1 |
| EPC Index: | 194,00KWh/m²/jaarB |
| EPC Opmaakdatum: | 19/05/2024 |
| EPC Geldig tot: | 19/05/2034 |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |