verkocht
Centraal gelegen duplex appartement te Westende
Duplex
Helaas, dit eigendom is verkocht
Indien u interesse heeft in een gelijkaardig pand, schrijf u dan in op onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van ons recentste aanbod.
Schrijf u inOver deze eigendom
Centraal gelegen duplex-appartement (2de verdieping) met prachtige vergezichten tot aan de kustlijn. Het is gelegen in de dorpskern van Westende met alle voorzieningen in de buurt. Het appartement omvat een leefruimte met open keuken, ingericht met toestellen. Boven bevindt zich een slaapkamer en een badkamer met douche, badkamermeubel met spiegelkast en toilet. Er is een aansluiting voor wasmachine en droogkast te plaatsen. Het appartement wordt verwarmd met een nieuw Aterno verwarmingssysteem. EPC: 293 kWh/m² UC: 572688 (Vg, Wg, Gdv, Gvkr, Gvv) (Ref. 6701)
Algemene info
| Adres: | Arthur Meynneplein 1/0202 Westende |
| Referentie: | 6701 |
| Vraagprijs: | Verkocht |
| Type: | Duplex |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Ligging: | In centrum, Vrij uitzicht, Kust |
| Bewoonbare opp.: | 43 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2005 |
| Gevelbreedte: | 3,4 m |
| Bouwlagen: | 2 |
| Op verdieping: | 2 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Kamers: | 4 |
| Slaapkamers: | 1 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 22 m², Woonkamer |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Tuin: | 3,75 m² |
| Tuin breedte: | 3,4 m |
| Tuin diepte: | 1,1 m |
| Tuin oriëntatie: | Oost |
| Tuin kwaliteit: | Fraai aangelegd |
Comfort
| Comfort: | Digitale tv |
| Kindvriendelijk: | Ja |
| Snelweg: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Treinstation: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramknooppunt: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramhalte: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Hout |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Elektriciteit |
| Verwarmd water: | Elektrische boiler |
293 Kwh/m²
F
E
D
C
B
A
A+
Wettelijke gegevens
| Geïndexeerd K.I.: | € 866 |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 505 |
| EPC Certificaat Nr.: | 201007010000572688000000061 |
| EPC Opmaakdatum: | 1/07/2010 |
| EPC Geldig tot: | 1/07/2020 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |