Over deze eigendom
KIJKDAG ZATERDAG 06/06 VAN 14U TOT 16U! (graag vooraf inschrijven).
Charmante en verrassend ruime rijwoning op een perceel van 395 m² met tuin, energiezuinige voorzieningen en tal van mogelijkheden te centrum Poperinge. Via de inkomhal met aparte vestiaireruimte bereikt u de gezellige leefruimte met houtkachel. Aansluitend bevindt zich de lichtrijke eetplaats en een ruime keuken voorzien van alle nodige comfort. Verder omvat het gelijkvloers een praktische wasruimte, een verzorgde badkamer met inloopdouche, dubbel lavabomeubel en tweede toilet, evenals een ruime dressing met trap naar de verdieping. Boven bevinden zich drie slaapkamers, een nachthal met bureauhoek en extra comfort dankzij rolluiken, airco en verduisterende veluxramen. Buiten geniet u van een aangename tuin met terras. Dankzij de toegang langs de zijkant is de tuin bijzonder praktisch bereikbaar. Achteraan het perceel bestaat bovendien de mogelijkheid tot het bouwen van een garage (voorbehoud goedkeuring bevoegde diensten). Extra troeven:18 zonnepanelen met thuisbatterij aanwezig.
Een ideale gezinswoning voor wie ruimte, charme en energiezuinig wonen wil combineren op een rustige locatie vlakbij het centrum van Poperinge
De vermelde prijs is een richtprijs; elk bod wordt voorgelegd aan de eigenaar, die het recht heeft dit te aanvaarden of te weigeren.
Neem voorsprong met een vrijblijvende schatting via:
www.residentievastgoed.be/gratisonlineschatten
- Centrum
Jouw adviseurs
Sophie Bellefroid
Arthur Dupon
Algemene info
| Adres: | Briekedreef 33 Poperinge |
| Referentie: | NI27549 |
| Vraagprijs: | € 219.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Open huis: | 06/06/2026 van 14:00 tot 16:00 |
| Ligging: | In centrum, Stad centrum, In woonwijk, Residentieel, Gemeente |
| Perceeloppervlakte: | 395 m² |
| Perceelbreedte: | 9,7 m |
| Perceeldiepte: | 53 m |
| Bebouwde opp.: | 129 m² |
| Bewoonbare opp.: | 164 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1875 |
| Renovatiejaar: | 2015 |
| Gevelbreedte: | 9,7 m |
| Bouwlagen: | 2 |
| Algemene staat: | Normaal |
Indeling
| Slaapkamers: | 3 (7 m², 9 m², 10 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | 20 m² |
| Keuken: | 23 m², Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | 9 m² |
| Zolder: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Wasplaats: | 10 m² |
| Tuin: | 266 m² |
| Tuin breedte: | 9,7 m |
| Tuin diepte: | 38,5 m |
| Tuin oriëntatie: | Noord-Oost |
| Parking: | Ja |
| Parking Types: | Privé |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Treinstation: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | PVC, Hout |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Beglazing: | Dubbel, Driedubbel, Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | Condensatieketel, Warmtepomp, Andere - Houtkachel |
| Verwarmd water: | Condensatieketel |
| Isolatie: | Dakisolatie, Muurisolatie |
| Airco: | Ja |
| Internet: | Ja |
| Rolluiken: | Ja - vooraan |
| Zonnepanelen: | Ja - 18 |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 302 |
| Kadastrale benaming: | POPERINGE / AFD 2 / SECTIE A |
| Kadastrale Nummers: | 1463 L3 P0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 395 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20250226-0003539765-RES-1 |
| EPC Index: | 289,00KWh/m²/jaarC |
| EPC Opmaakdatum: | 26/02/2025 |
| EPC Geldig tot: | 26/02/2035 |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |