Over deze eigendom
Welkom in de Wallemolenstraat 4, waar landelijk wonen en groene vergezichten hand in hand gaan. Deze alleenstaande woning is gelegen op een royaal perceel van maar liefst 2.128 m² en vormt de ideale uitvalsbasis voor wie op zoek is naar rust, privacy en een natuurlijke omgeving.
Bij het betreden van de woning voelt u meteen de warme, huiselijke sfeer. De lichtrijke leefruimte met zicht op de tuin nodigt uit tot ontspannen momenten, terwijl de aansluitende keuken praktisch ingericht is en directe toegang biedt tot buiten. De woning beschikt daarnaast over twee slaapkamers en een functionele badkamer. Daarnaast is de woning volledig onderkelderd met een garage en extra bergruimte. Evenals is er buiten plaats voor vier wagens.
Een absolute troef is de prachtig aangelegde tuin, waar u in alle privacy kunt genieten van het groen en de rust. Het zuidoostgerichte perceel zorgt ervoor dat u optimaal profiteert van de zon.
Daarnaast is sloop en heropbouw toegestaan mits enkele voorwaarden. Wat dit perceel ook bijzonder interessant maakt voor een nieuwbouwwoning, vraag ons vandaag nog voor meer informatie omtrent de bouwmogelijkheden.
Bent u op zoek naar een plek waar rust en ruimte centraal staan? Dan is deze woning in Passendale absoluut een bezoek waard.
De vermelde prijs is een richtprijs; elk bod wordt voorgelegd aan de eigenaar, die het recht heeft dit te aanvaarden of te weigeren.
Neem voorsprong met een vrijblijvende schatting via:
www.residentievastgoed.be/gratisonlineschatten
- Verzicht
Jouw adviseurs
Jonas Vergracht
Albina Qosa
Algemene info
| Adres: | Wallemolenstraat 4 Passendale |
| Referentie: | TO24680 |
| Vraagprijs: | € 239.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Open huis: | 09/05/2026 van 10:00 tot 12:00 |
| Ligging: | Landelijk |
| Perceeloppervlakte: | 2.128 m² |
| Perceelbreedte: | 65 m |
| Perceeldiepte: | 27 m |
| Bebouwde opp.: | 85 m² |
| Bewoonbare opp.: | 64 m² |
| Type constructie: | Hout |
| Bouwjaar: | 1965 |
| Inhoud: | 215 m³ |
| Gevelbreedte: | 9,5 m |
| Bouwlagen: | 2 |
| Op verdieping: | 0 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 (15.19 m², 6.61 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 27 m², Doorzonkamer |
| Keuken: | 9 m², Gesloten keuken, Ingericht met toestellen |
| Kelder: | 19 m² |
| Terras: | 25 m² |
| Tuin: | 2.000 m² |
| Tuin breedte: | 65 m |
| Tuin diepte: | 27 m |
| Tuin oriëntatie: | Noord-Oost |
| Tuin kwaliteit: | Verzorgd |
| Garage: | 1 (1 plaats) |
| Garage Oppervlakte: | 23 m² |
| Garage Types: | Inpandig, Souterrain |
| Parking: | 4 |
| Parking Types: | Privé |
Comfort
| Comfort: | Tuin |
| Winkel: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| School: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Bank: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Restaurant: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Raamwerk: | Hout |
| Dak: | Plat dak |
| Dakbedekking: | Andere |
| Gevel: | Plakwerk |
| Fundering: | Kelder |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Condensatieketel |
| Verwarmd water: | Condensatieketel |
| Isolatie: | Dakisolatie, Muurisolatie |
| Internet: | Ja |
| Rolluiken: | Ja - Manueel |
| Kabel: | Ja |
| Zonnepanelen: | Ja - 10 stuks |
Wettelijke gegevens
| Kadastrale benaming: | Wallemolenstraat 4 |
| Kadastrale Nummers: | 33019A0744/00D000 en 33019A0744/00B000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 2.128 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260429-0003858625-RES-1 |
| EPC Index: | 385,00KWh/m²/jaarD |
| EPC Opmaakdatum: | 29/04/2026 |
| EPC Geldig tot: | 29/04/2036 |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Agrarisch gebied |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |