Villagrond 403 m² (lot 1) op topligging in centrum Oudenburg
OudenburgKasteeldreef 2 C lot 1Over deze eigendom
Op zoek naar de perfecte locatie voor uw droomwoning? Ontdek deze prachtige bouwgronden op een toplocatie in de Kasteeldreef te Oudenburg. Deze gronden zijn gelegen op een boogscheut van het centrum van Oudenburg en op wandelafstand van bakker, slager, supermarkten, etc. Een unieke kans om uw ideale thuis te creëren!
Weldra bouwt Residentie Vastgoed op deze toplocatie een nieuwe alleenstaande villa op een perceel van 403 m² (lot 1). De Villa kan op heden nog volledig naar eigen wens en smaak ontworpen worden! (Gvg, WgLk, Gmo, Gvkr, VV) ~ Ref. OU28774
Waarom kiezen voor deze bouwgrond?
- Ideale ligging: Gelegen op wandelafstand van het centrum van Oudenburg en winkels, openbaar vervoer, fiets- en wandelroutes in de nabije omgeving
- Mogelijkheden op maat: Bouw uw eigen villa volledig afgestemd op uw wensen en behoeften.
- Rustige omgeving, om zalig te vertoeven.
- Bouwen aan 6% btw (enkel loten 1 en 2)
Grijp deze unieke kans om uw eigen stukje grond in Oudenburg te verwerven en creëer hier de woning van uw dromen. Neem vandaag nog contact met ons op voor meer informatie of een bezichtiging!
Residentie Vastgoed treedt niet op als bemiddelaar maar als verkoper van het onroerend goed.
Jouw adviseur
Jonas Schaep
Algemene info
| Adres: | Kasteeldreef 2-C/lot 1 Oudenburg |
| Referentie: | OU28774 - lot 1 |
| Vraagprijs: | € 145.000 |
| Type: | Grond |
| Beschikbaar vanaf: | Bij oplevering |
| Perceeloppervlakte: | 403 m² |
| Perceelbreedte: | 14,28 m |
| Perceeldiepte: | 29,38 m |
| Type constructie: | Traditioneel |
Indeling
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Noord-West |
| Parking: | Ja |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
Wettelijke gegevens
| Kadastrale Oppervlakte: | 403 m² |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Neen |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Ja |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied met landelijk karakter |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | B |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |