verkocht
Modern 1-slaapkamer appartement met terras op het 1ste verdiep in residentie Victor
Appartement
Helaas, dit eigendom is verkocht
Indien u interesse heeft in een gelijkaardig pand, schrijf u dan in op onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van ons recentste aanbod.
Schrijf u inOver deze eigendom
Dit stijlvolle appartement op het eerste verdiep van residentie Victor biedt de perfecte combinatie van modern comfort en praktisch wonen. De ruime woonkamer met open keuken vormt het hart van het appartement en is ideaal voor ontspannen avonden thuis. Het appartement beschikt bovendien over een eigen terras. Met energiezuinige voorzieningen en een doordachte indeling is dit appartement een ideale keuze voor wie comfortabel wil wonen in Westkerke.
Algemene info
| Adres: | Eernegemsestraat 2-A/1.3 Oudenburg |
| Referentie: | OU25585 APP 1.3 |
| Vraagprijs: | Verkocht |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Bij oplevering |
| Bewoonbare opp.: | 53 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2025 |
| Op verdieping: | 1 |
Indeling
| Slaapkamers: | 1 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 19 m², Woonkamer |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | 3 m² |
| Terras: | 9 m² |
| Tuin oriëntatie: | Zuid-West |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Dak: | Hellend dak en plat dak |
| Gevel: | Baksteen |
| Beglazing: | Superisolerend |
| Verwarming: | Vloerverw. geheel, Warmtepomp - Lucht water warmtepomp in combinatie met vloerverwarming |
| Verwarmd water: | Warmtepomp |
| Isolatie: | Volledig geïsoleerd |
| Mech. ventilatie : | Ja - Systeem D |
Wettelijke gegevens
| EPC E-peil: | 30,00 |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied met culturele, historische en/of esthetische waarde |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | B |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | B |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |