Over deze eigendom
Kijkdag op zaterdag 13/06 - op afspraak!
In het hart van Oostkamp, op wandelafstand van het prachtige Nieuwenhovebos en het centrum, vindt u deze verzorgde bel-étagewoning met een bewoonbare oppervlakte van 158 m². Hier geniet u van een rustige, groene omgeving met alle voorzieningen vlakbij.
De woning werd steeds uitstekend onderhouden en combineert comfort met energiezuinigheid dankzij 16 zonnepanelen, geïsoleerde spouwmuren, PVC-ramen met hoogrendementsglas en elektrische rolluiken. Met EPC-label D is er bovendien géén renovatieverplichting.
Op het gelijkvloers bevinden zich een ruime inkomhal, wasplaats en een garage van bijna 30 m² met elektrische poort en directe toegang tot de tuin. De eerste verdieping omvat een zonovergoten leefruimte met eetplaats en een moderne halfopen keuken uitgerust met Siemens-toestellen en een natuurstenen werkblad. De gezellige houtkachel zorgt voor extra sfeer in de leefruimte. De tweede verdieping biedt plaats aan drie volwaardige slaapkamers en een badkamer. Buiten geniet u van een volledig omheinde tuin met overdekte berging en een brede oprit voor drie wagens. Een instapklare, energiezuinige en warme gezinswoning op een uitstekende locatie, met vlotte verbinding naar Brugge, Gent, Kortrijk en de kust.
De vermelde prijs is een richtprijs. Elk bod hoger of lager dan de vermelde prijs wordt overgemaakt aan de eigenaar die zich het recht voorbehoudt om dit al dan niet te aanvaarden. (Vg, Wg, Gmo, Gvkr, Vv) Ref. BR00384
Jouw adviseurs
Tessa Huygebaert
Sebastiaan Buzeijn
Algemene info
| Adres: | Nieuwenhovelaan 21 Oostkamp |
| Referentie: | BR00384 |
| Vraagprijs: | € 319.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Open huis: | 13/06/2026 van 10:00 tot 12:00 |
| Perceeloppervlakte: | 203 m² |
| Bewoonbare opp.: | 158 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1977 |
| Bouwlagen: | 3 |
Indeling
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 28 m² |
| Keuken: | 9 m², Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Noord |
| Garage Oppervlakte: | 30 m² |
| Garage Types: | Inpandig |
| Garage uitrusting: | Elektrische voorzieningen |
| Parking: | 3 |
| Parking Types: | Privé |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Treinstation: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bank: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Ontspanning: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | PVC, Hout |
| Dak: | Plat dak |
| Gevel: | Baksteen |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Elektriciteit: | conform |
| Verwarming: | Stookolie - en houtkachel |
| Verwarmd water: | Stookolie |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 770 |
| Kadastrale benaming: | HUIS |
| Kadastrale Nummers: | 31403 F19X P0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 203 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260511-0003866309-RES-1 |
| EPC Index: | 351,00KWh/m²/jaarD |
| EPC Opmaakdatum: | 11/05/2026 |
| EPC Geldig tot: | 11/05/2036 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Ja |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |