Dit pand werd 1 keer bekeken in de afgelopen 48h
verhuurd
Loods te huur in Oostende
Hangar (Loods)
Helaas, dit eigendom is verhuurd!
Indien u interesse heeft in een gelijkaardig pand, schrijf u dan in op onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van ons recentste aanbod.
Schrijf u inOver deze eigendom
Privatieve afgedekte loods te huur in Oostende met toegangsdeur en poort. Perfect als opslagplaats voor aannemer, loodgieter, schilder etc. Huurprijs: 460,00 euro/maand - 160 m².
Algemene info
| Adres: | Windenstraat 7 Oostende |
| Referentie: | OU23174 |
| Prijs: | Verhuurd |
| Type: | Hangar (Loods) |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Verhuurbare vloeroppervlakte: | 160 m² |
Indeling
| Opslagruimte: | Ja |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Treinstation: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Bushalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Winkel: | Ja |
| School: | Ja |
| Bank: | Ja |
| (Stads)centrum: | Ja |
| Ontspanning: | Ja |
| Restaurant: | Ja |
Wettelijke gegevens
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |