Over deze eigendom
Wonen met je voeten in het zand? Op de unieke site van het voormalige Militair Hospitaal wordt dat bijna werkelijkheid. Tussen zee, duinen en natuur geniet je hier van rust, comfort en een topligging tussen Oostende en Bredene.
Dit instapklare appartement uit 2014 bevindt zich op de vierde verdieping van deze gegeerde residentie. De lichtrijke leefruimte met open, volledig uitgeruste Diapal-keuken vormt het hart van het appartement. Grote raampartijen zorgen voor een aangenaam ruimtegevoel en geven toegang tot twee ruime, overdekte terrassen aan voor- en achterzijde. Hier geniet je op elk moment van de dag van zon, buitenruimte en een prachtig uitzicht op zee en de skyline van Oostende.
Het appartement beschikt over een comfortabele slaapkamer met maatwerkkasten en aansluitende dressing, bureau of extra slaaphoek. Verder is er een ruime badkamer met dubbele lavabo, douche en ligbad, een apart toilet en een praktische berging met aansluiting voor wasmachine.
Extra troeven zijn de gemeenschappelijke fietsenberging en vuilnisruimte.
Er is bovendien de mogelijkheid tot aankoop of huren van een privatieve parkeerplaats en een ruime garagebox met elektriciteit.
Een ideale woonst voor wie op zoek is naar een vaste thuis, een tweede verblijf aan zee of een interessante investering aan de Belgische kust.
Interesse? Contacteer ons en plan uw bezoek in!
- Verzicht
- Zeezicht
Jouw adviseurs
Jordy Maesen
Robbe De Soete
Algemene info
| Adres: | Vlierstraat 10/0402 Oostende |
| Referentie: | OU28771 |
| Vraagprijs: | € 375.000 |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | Vrij uitzicht, Open ligging, Kust |
| Bewoonbare opp.: | 75 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2014 |
| Bouwlagen: | 6 |
| Op verdieping: | 4 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Slaapkamers: | 1 (9.48 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Bureau: | 1 |
| Woonkamer: | 38 m², Woonkamer |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | 2 m² |
| Balkon: | 8 m² |
| Terras: | 10 m² |
| Garage: | 1 (1 plaats) |
| Garage Oppervlakte: | 17 m² |
| Garage Types: | Souterrain |
| Garage uitrusting: | Elektrische voorzieningen |
| Parking: | 1 |
| Parking Types: | Privé |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Treinstation: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramhalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| School: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bank: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Raamwerk: | Hout |
| Dak: | Plat dak |
| Gevel: | Baksteen |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | CV-ketel, Condensatieketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Condensatieketel |
| Isolatie: | Volledig geïsoleerd |
| Lift: | Ja |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 780 |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260515-0003870519-RES-1 |
| EPC Index: | 100,00KWh/m²/jaarA |
| EPC Opmaakdatum: | 15/05/2026 |
| EPC Geldig tot: | 15/05/2036 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Ja |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Andere |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |