Te Huur: 1-Slaapkamer Appartement in het Hart van Oostende
Helaas, dit eigendom is verhuurd!
Indien u interesse heeft in een gelijkaardig pand, schrijf u dan in op onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van ons recentste aanbod.
Schrijf u inOver deze eigendom
Dit 1-slaapkamer appartement biedt u de perfecte uitvalsbasis in de bruisende stad Oostende, gelegen op slechts een steenworp afstand van het centrum. Tal van winkels, restaurants en het openbaar vervoer bevinden zich binnen handbereik. Het appartement is ingedeeld met een inkomhal, woonkamer, keuken, berging, badkamer, slaapkamer en apart toilet.
Onmiddellijk beschikbaar - EPC 417 kWh / (m² jaar) - Maandelijkse huurprijs: 570,00 euro/ maand - Het appartement kan volledig geschilderd geworden voor een aangepaste huurprijs van 650,00 euro/maand - Verwarming op gas - REF: OU27071
Algemene info
| Adres: | Peter Benoitstraat 2/B Oostende |
| Referentie: | OU27071 |
| Prijs: | Verhuurd |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Ligging: | In centrum, Stad, Stad centrum |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Op verdieping: | 1 |
Indeling
| Slaapkamers: | 1 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 24 m² |
| Keuken: | 8 m², Gesloten keuken, Ingericht met toestellen |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Treinstation: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Treinhalte: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Busknooppunt: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Tramknooppunt: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bushalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Tramhalte: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Gaskachels |
| Rookdetector: | Ja |
| Parlofoon: | Ja |
Wettelijke gegevens
| EPC Index: | 417,00KWh/m²/jaarE |
| Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen | |
| EPC Opmaakdatum: | 28/04/2025 |
| EPC Geldig tot: | 28/04/2035 |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |