Over deze eigendom
Bent u op zoek naar een woning waar de grootste werken reeds uitgevoerd zijn, maar waar u de afwerking nog volledig naar eigen smaak kan invullen? Deze woning biedt een uitstekende opportuniteit voor wie graag de handen uit de mouwen steekt en zijn eigen stempel wil drukken.
De woning onderging recent een grondige renovatie, waarbij sterk werd ingezet op energiezuinigheid en hedendaags wooncomfort. Zo werd onder meer gewerkt met moderne technieken en materialen. Het EPC vermeldt momenteel een score van 289 kWh/m² (label C), waarbij nog niet alle uitgevoerde werken werden meegerekend: de isolatie van het platte dak werd hierin namelijk niet opgenomen.
Op het gelijkvloers bevindt zich een aangename leefruimte met aansluitend een open keuken. Daarnaast is er een ruime badkamer voorzien met alle nodige aansluitingen, evenals een extra kamer die kan dienen als slaapkamer, bureau of wasruimte. De verdieping omvat twee slaapkamers en biedt voldoende ruimte voor een comfortabel gezinsleven.
Deze woning is ideaal voor wie op zoek is naar een betaalbaar project waarbij de structuur en technieken reeds aangepakt zijn, maar de verdere afwerking nog volledig naar eigen wens kan gebeuren.
Interesse? Neem gerust contact op voor meer informatie of een bezoek ter plaatse.
Neem voorsprong met een vrijblijvende en gratis schatting van uw eigendom via:
http://www.residentievastgoed.be/gratisonlineschatten
EPC: 289 kWh/m² - UC: 3853780 ~ Wg, Vg, Gvkr, Gvv, Gmo ~ Ref. MI24764
Jouw adviseurs
Steven Stael
Jordy Lievens
Algemene info
| Adres: | Weststraat 69 Middelkerke |
| Referentie: | MI24764 |
| Vraagprijs: | € 249.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Perceeloppervlakte: | 276 m² |
| Perceelbreedte: | 10,5 m |
| Perceeldiepte: | 29 m |
| Bewoonbare opp.: | 106 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1911 |
| Renovatiejaar: | 2023 |
| Gevelbreedte: | 5 m |
Indeling
| Slaapkamers: | 3 (12.5 m², 9 m², 13 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 28 m² |
| Keuken: | 14 m², Open keuken, Ingericht zonder toestellen |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Zuid |
| Tuin kwaliteit: | Aan te leggen |
Comfort
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Elektriciteit: | Conform tem 2050 |
| Verwarming: | Warmtepomp |
| Verwarmd water: | Warmtepomp |
| Isolatie: | Dakisolatie, Vloerisolatie |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 376 |
| EPC Certificaat Nr.: | Certificaat-20260428-0003853780-RES-1 |
| EPC Index: | 289,00KWh/m²/jaarC |
| EPC Opmaakdatum: | 28/04/2026 |
| EPC Geldig tot: | 28/04/2036 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | C |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | C |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |