verkocht
OPENHUIZENROUTE 07 OKTOBER - 10u tot 12u - ADRES: KOEKELARESTRAAT 28, KORTEMARK
Woning
Helaas, dit eigendom is verkocht
Indien u interesse heeft in een gelijkaardig pand, schrijf u dan in op onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van ons recentste aanbod.
Schrijf u inOver deze eigendom
Halfopen bebouwing met 4 slaapkamers op 1080 m² te Kortemark. Deze woning is ingedeeld met een ruime inkomhal, woonkamer, ingerichte keuken en badkamer. Op het eerste verdiep kan de indeling volledig aangepast worden. Tevens beschikt deze woning over een grote tuin met garage. Een echte aanrader! EPC: 754 kWh/m² - UC: 1929318 (Vg, Ag, Gdv, Gvkr, Gvv) (Ref.: 6979)
Algemene info
| Adres: | Koekelarestraat 28 Kortemark |
| Referentie: | 6979 |
| Vraagprijs: | Verkocht |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Perceeloppervlakte: | 1.080 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwlagen: | 1 |
| Algemene staat: | Te renoveren |
Indeling
| Slaapkamers: | 4 |
| Badkamers: | 1 |
| Woonkamer: | 23 m², Woonkamer |
| Keuken: | 15 m², Gesloten keuken |
| Tuin: | Ja |
| Tuin kwaliteit: | Normaal |
| Garage: | 1 (1 plaats) |
| Garage Types: | Vrijstaand steen |
Comfort
| Treinhalte: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Dak: | Zadeldak |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Stookolie |
754 Kwh/m²
F
E
D
C
B
A
A+
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 314 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 1.080 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20170128-0001929318-1 |
| Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen | |
| EPC Opmaakdatum: | 28/01/2017 |
| EPC Geldig tot: | 28/01/2027 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Agrarisch gebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |