Over deze eigendom
Op een uitstekende ligging langs de Koninklijke Baan, op wandelafstand van zee en het centrum van Koksijde-Bad, bevindt zich dit ruime appartement op de 4de verdieping van de kleinschalige residentie Picardie (één appartement per verdiep).
Dit appartement wordt gekenmerkt door de vele lichtinval en het enorme ruimtegevoel (bewoonbare oppervlakte van 115 m²). Is zeker ideaal als woonappartement maar kan ook als 2de verblijf gebruikt worden voor gezinnen of mensen die meer ruimte wensen dan in een standaard appartement. Tevens geschikt om aan te kopen als investering (ligt in toeristische zone).
De lichtrijke leefruimte (44 m²) vormt het hart van het appartement, met aansluitend de half openkeuken. Verder zijn er 3 volwaardige slaapkamers en een extra kamer die perfect dienst kan doen als bureau / dressing of kinderkamer. Twee slaapkamers geven toegang tot de terrassen achteraan, elk met een praktische berging. De badkamer is uitgerust met een ligbad met douche, en er is een apart gastentoilet aanwezig.
Troeven:
- Centrale ligging nabij zee en centrum
- 3 à 4 slaapkamers
- Twee terrassen met berging
- EPC label B
- Lage syndicuskosten (€ 800/jaar)
Een ideale opportuniteit voor wie op zoek is naar een ruim appartement vlakbij zee.
Ref. NI27409
Jouw adviseurs
Sophie Bellefroid
Tom De Hantsetters
Algemene info
| Adres: | Koninklijke Baan 60/401 Koksijde |
| Referentie: | NI27409 |
| Vraagprijs: | € 410.000 |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | Kust |
| Bewoonbare opp.: | 115 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1968 |
| Algemene staat: | Op te frissen |
Indeling
| Slaapkamers: | 3 (11.01 m², 11.01 m², 10.30 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 38 m² |
| Keuken: | 5 m², Half-open keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | 3 m² |
| Terras: | 5 m² |
Comfort
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramhalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Dak: | Plat dak |
| Verwarming: | CV-ketel, Individueel |
| Lift: | Ja |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 1.006 |
| Kadastrale benaming: | KOKSIJDE / AFD 2 / SECTIE G |
| Kadastrale Nummers: | 188 P0010 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 115 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20171007-0002000138-1 |
| EPC Index: | 167,00KWh/m²/jaarB |
| EPC Opmaakdatum: | 7/10/2017 |
| EPC Geldig tot: | 7/10/2027 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |