KIJKDAG ZATERDAG 13/06 VAN 14U TOT 16U! (inschrijven via residentievastgoed.be)
HouthulstIepersteenweg 51Over deze eigendom
KIJKDAG ZATERDAG 13/06 VAN 14U TOT 16U! (inschrijven via residentievastgoed.be)
Instapklare open bebouwing met 5 slaapkamers op 1919m² te Merkem.
Op een centrale ligging, met een prachtig vrij uitzicht, bevindt zich deze ruime, energiezuinige woning.
De woning werd doorheen de jaren gerenoveerd en biedt vandaag alle hedendaags wooncomfort voor wie op zoek is naar ruimte en rust.
Met een bewoonbare oppervlakte van maar liefst 269 m², beschikt de woning over lichtrijke leefruimtes, een gezellige woonkamer en een volledig uitgeruste keuken die het hart van de woning vormt.
Dankzij de grote raampartijen geniet u overal van natuurlijke lichtinval en een mooi zicht op de tuin en de omliggende velden. Aansluitend zorgt de glazen uitbouw voor een extra leefruimte waar het in elk seizoen heerlijk vertoeven is.
De woning telt maar liefst vijf volwaardige slaapkamers, een comfortabele badkamer met zowel ligbad als instapdouche, een praktische wasplaats en een aparte bureauruimte, ideaal voor thuiswerk of hobby’s.
De grote west gerichte tuin biedt volop privacy en is de perfecte plek om in alle rust van de zon en het groene uitzicht te genieten.
Ook op energetisch vlak scoort deze woning bijzonder goed dankzij het EPC-label B, de aanwezigheid van 41 zonnepanelen, warmtepompen, hoogrendementsbeglazing en een doorgedreven isolatie. Hierdoor geniet u niet alleen van een aangenaam wooncomfort, maar ook van een energiezuinige en toekomstgerichte woning.
Daarnaast beschikt het perceel over meerdere tuinbergingen en veel praktische buitenruimte, ideaal voor extra opslag, hobby’s of tuinmateriaal.
Kortom, een ideale gezinswoning voor wie rustig en comfortabel wil wonen in een groene omgeving.
De vermelde prijs is een richtprijs, elk bod wordt voorgelegd aan de eigenaar die zich het recht voorbehoudt om dit te aanvaarden of te weigeren.
Neem voorsprong met een vrijblijvende en gratis schatting van uw eigendom via:
http://www.residentievastgoed.be/gratisonlineschatten
EPC: 167 kWh/m² B-Label (Ref. DI00061)
Jouw adviseurs
Sam De Hantsetters
Dries Six
Algemene info
| Adres: | Iepersteenweg 51 Houthulst |
| Referentie: | DI00061 |
| Vraagprijs: | € 499.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Open huis: | 13/06/2026 van 14:00 tot 16:00 |
| Perceeloppervlakte: | 1.919 m² |
| Perceelbreedte: | 27,9 m |
| Perceeldiepte: | 72,1 m |
| Bebouwde opp.: | 253 m² |
| Bewoonbare opp.: | 269 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1930 |
| Renovatiejaar: | 2012 |
| Inhoud: | 900 m³ |
| Gevelbreedte: | 15,9 m |
| Bouwlagen: | 1 |
Indeling
| Kamers: | 5 |
| Slaapkamers: | 5 (14.77 m², 13.47 m², 11.18 m², 8.55 m², 10.94 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Bureau: | 1 |
| Woonkamer: | 43 m² |
| Keuken: | 30 m² |
| Kelder: | 12 m² |
| Veranda: | 16 m² |
| Terras: | 40 m² |
| Wasplaats: | 19 m² |
| Tuin: | 1.919 m² |
| Tuin oriëntatie: | West |
Comfort
| Raamwerk: | PVC, Aluminium |
| Dak: | Zadeldak |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Dubbel, Hoogrendementsglas |
| Elektriciteit: | digitale meter |
| Verwarming: | Warmtepomp - lucht - lucht |
| Verwarmd water: | Warmtepomp, Elektrische boiler |
| Isolatie: | Dakisolatie, Muurisolatie, Vloerisolatie |
| Airco: | Ja - Mitsubishi Electric |
| Zonnewering: | Ja - elektrische zonnescreens in veranda |
| Zonnepanelen: | Ja - 41 stuks (2012 en 2018) |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 535 |
| Kadastrale benaming: | HOUTHULST / AFD 2 / MERKEM |
| Kadastrale Nummers: | 805K P0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 1.873 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260509-0003866169-RES-2 |
| EPC Index: | 167,00KWh/m²/jaarB |
| EPC Opmaakdatum: | 9/05/2026 |
| EPC Geldig tot: | 9/05/2036 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Ja |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Agrarisch gebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | B |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |