Dit pand werd 2 keer bekeken in de afgelopen 48h
verhuurd
Gelijkvloers appartement te huur Gistel
Benedenwoning
Helaas, dit eigendom is verhuurd!
Indien u interesse heeft in een gelijkaardig pand, schrijf u dan in op onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van ons recentste aanbod.
Schrijf u inOver deze eigendom
Lichtrijk gelijkvloers appartement te huur nabij centrum van Gistel. Het pand omvat een ruime woonkamer, keuken (ingericht met toestellen), 2 slaapkamers, badkamer met douche en apart toilet. Verwarming op aardgas. Beschikbaar vanaf 01/03/2017. Maandelijkse huurprijs 550 euro + 50 euro garage. (ref: 6559)
Algemene info
| Adres: | Mosselstraat 2-H Gistel |
| Referentie: | 6559 |
| Prijs: | Verhuurd |
| Type: | Benedenwoning |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Ligging: | In centrum, Stad, Aan rustige weg |
| Huisdieren toegelaten: | Neen |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Algemene staat: | Normaal |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 31 m², Woonkamer |
| Keuken: | 8 m², Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Garage: | 1 |
| Parking: | 1 |
Comfort
| Bushalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Aardgas |
Wettelijke gegevens
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |