verhuurd
Gelijkvloers appartement te huur Eernegem
Benedenwoning
Helaas, dit eigendom is verhuurd!
Indien u interesse heeft in een gelijkaardig pand, schrijf u dan in op onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van ons recentste aanbod.
Schrijf u inOver deze eigendom
Algemene info
| Adres: | Stationsstraat 155/2 Eernegem |
| Referentie: | 6127 |
| Prijs: | Verhuurd |
| Type: | Benedenwoning |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Ligging: | In centrum, Aan drukke weg, Gemeente |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Algemene staat: | Normaal |
Indeling
| Slaapkamers: | 1 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 16 m², Woonkamer |
| Keuken: | 6 m², Open keuken, Ingericht met toestellen |
Comfort
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| School: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Restaurant: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
Wettelijke gegevens
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |