verhuurd
Alleenstaande villa gelegen op 640 m², nabij het centrum.
Villa
Helaas, dit eigendom is verhuurd!
Indien u interesse heeft in een gelijkaardig pand, schrijf u dan in op onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van ons recentste aanbod.
Schrijf u inOver deze eigendom
Alleenstaande verzorgde woning op 640 m², gelegen in een residentiële wijk vlakbij het centrum. Alles gelegen op de gelijkvloers. De woning omvat een inkom met apart toilet, ruime lichtrijke living, ingerichte keuken, berging, 2 slaapkamers, badkamer en een garage. Tuin rondom de woning, volledig omheind. Maandelijkse huurprijs: 700 euro. EPC: 382 UC: 885620 (Ref. 6051)
Algemene info
| Adres: | Juul De Windestraat 5 Diksmuide |
| Referentie: | 6051 |
| Prijs: | Verhuurd |
| Type: | Villa |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Ligging: | Stad centrum, Residentieel |
| Huisdieren toegelaten: | Neen |
| Perceeloppervlakte: | 640 m² |
| Bewoonbare opp.: | 114 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1992 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | 32 m² |
| Keuken: | 10 m², Gesloten keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | 3 m² |
| Zolder: | Ja |
| Tuin: | 640 m² |
| Garage: | 1 |
| Parking: | 1 |
Comfort
| Treinstation: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | Hout |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | CV-ketel, Aardgas |
| Rolluiken: | Ja |
382 Kwh/m²
F
E
D
C
B
A
A+
Wettelijke gegevens
| Kadastrale benaming: | Diksmuide / AFD 2 / Esen / Sectie B |
| Kadastrale Nummers: | 453d2 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 640 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20110722-0000885620-00000001-7 |
| EPC Opmaakdatum: | 22/07/2011 |
| EPC Geldig tot: | 22/07/2021 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |