Dit pand werd 18 keer bekeken in de afgelopen 48h
BEZOEKMOMENT 18/04/2026 VAN 14U00 - 16U00 (Inschrijven via www.residentievastgoed.be of 059 250 590)
De PanneSt.-Elisabethlaan 127€ 850
Plan bezoekmoment
Er zijn geen bezoekmomenten meer beschikbaar.
Over deze eigendom
BEZOEKMOMENT 18/04/2026 VAN 14U00 - 16U00 (Inschrijven via www.residentievastgoed.be of 059 250 590)
Halfopen bebouwing met 3 slaapkamers en zongerichte tuin te De Panne centrum vlakbij winkels, scholen en openbaar vervoer. Deze ruime gezinswoning bestaat uit een inkom, gezellige woonkamer, ruime ingerichte keuken met eethoek, wasplaats, garage met automatische poort. Aangelegde tuin met tuinhuis. Op het verdiep zijn 3 kamers aanwezig en een badkamer. Ruime geïsoleerde zolder als extra bergruimte. Maandelijkse huurprijs: 850 euro. Beschikbaar vanaf 1 juli 2026. Aanrader! EPC: 747 UC: 2298503 (Ref. NI27378)
- Centrum
Jouw adviseurs
Sophie Bellefroid
Tatiana Ecarnot
Algemene info
| Adres: | St.-Elisabethlaan 127 De Panne |
| Referentie: | NI27378 |
| Prijs: | € 850 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | 1/07/2026 |
| Open huis: | 18/04/2026 van 14:00 tot 16:00 |
| Ligging: | In centrum, In woonwijk, Aan bosrand |
| Perceeloppervlakte: | 307 m² |
| Bewoonbare opp.: | 154 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | Ja |
| WC: | Ja |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Half-open keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | Ja |
| Zolder: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Wasplaats: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Parking Types: | Privé |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Treinstation: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramhalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | PVC, Hout |
| Dak: | Zadeldak |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Gaskachels, Aardgas, Elektriciteit |
| Verwarmd water: | Gas |
| Isolatie: | Dakisolatie |
747 Kwh/m²
F
E
D
C
B
A
A+
Wettelijke gegevens
| Kadastrale benaming: | 38008C0353/00P002 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 307 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 202007290002298503RES1 |
| Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen | |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Ja |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Ja |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |