Over deze eigendom
Centraal gelegen in Assebroek bevindt zich dit veelzijdige opbrengsteigendom op een perceel van 240 m², bestaande uit een handelsgelijkvloers met bovenliggend appartement en een afzonderlijk duplexappartement. Dankzij de nabijheid van invalswegen, scholen en winkels geniet u hier van een uitstekende bereikbaarheid en visibiliteit.
Het handelsgelijkvloers (ca. 106 m²) omvat een lichtrijke winkelruimte, bureau, keuken, archiefruimte, apart toilet en toegang tot de tuin. Het appartement op de eerste verdieping (ca. 71 m²) maakt integraal deel uit van deze handelsruimte en omvat een leefruimte, ingerichte keuken, slaapkamer en badkamer (geen aparte entiteit, dus geen domicilie mogelijk).
De tweede verdieping en duplex vormen een bijkomend appartement met open leefruimte en keuken, slaapkamer en sanitair.
Het gebouw beschikt grotendeels over vernieuwde beglazing en een geïsoleerd dak. Er zijn geen syndicuskosten, wat dit pand extra interessant maakt als investering. Ideaal voor een combinatie van wonen en werken!
Jouw adviseurs
Tessa Huygebaert
Elize Feys
Algemene info
| Adres: | Bossuytlaan 78 Brugge |
| Referentie: | BR00348 |
| Vraagprijs: | € 449.000 |
| Type: | Commerciële winkel |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Perceeloppervlakte: | 240 m² |
| Perceeldiepte: | 44 m |
| Bebouwde opp.: | 106 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1933 |
| Gevelbreedte: | 7 m |
Indeling
| WC: | 1 |
| Bureau: | 1 |
| Keuken: | 7 m² |
| Opslagruimte: | 8 m² |
| Showroom: | 39 m² |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Treinstation: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | PVC, Hout, Aluminium |
| Dak: | Zadeldak - 6cm geïsoleerd |
| Beglazing: | Enkel, Dubbel, Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | Airconditioning, Condensatieketel, Warmtepomp, Aardgas |
| Isolatie: | Dakisolatie |
| Internet: | Ja |
| Kabel: | Ja |
| Parlofoon: | Ja |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 347 |
| Kadastrale benaming: | HANDELSHUIS |
| Kadastrale Nummers: | 31002 A217/00N2 P0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 230 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20250822-0003669854-KNR-1 |
| EPC Index: | E |
| Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen | |
| EPC Opmaakdatum: | 22/08/2025 |
| EPC Geldig tot: | 22/08/2035 |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |